Witam

Tu możesz napisać kilka słów o sobie, opowiedzieć, jak się zetknąłeś z książką Zelanda i jakie wywarła na Tobie wrażenie

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Wedrowiec
Posty: 7
Rejestracja: pt gru 15, 2017 9:35 am
Witam

Post autor: Wedrowiec » pt gru 15, 2017 9:37 am

Ale to forum zrobilo sie zachwaszczone :shock:

Pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Witam

Post autor: zamek » sob sty 27, 2018 11:12 pm

Trochę mnie tu nie było i też jestem zaskoczona.

Jak to możliwe, że zrobił się taki śmietnik. :-o

To było kiedyś merytoryczne forum. Można było dużo się dowiedzieć.
Nowym osobom współczuję, bo do właściwych postów się nie dokopią. :sad:

Czy taka strona nic nie kosztuje?
Czy wydawnictwo jeszcze działa?

Tylu było administratorów z kodami dostępu. Szkoda, że zniknęli :cry:
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Witam

Post autor: Prometeusz » ndz sty 28, 2018 7:24 am

Jest grupa na fejsbuku i choć są tam bardzo pozytywni ludzie, to mam wrażenie, że są tam głównie po to by się pokazać, a nie po to by rozwijać ideę jakiegoś miejsca z której starzy i nowi ludzie mogliby korzystać. Dlatego tam też grobowa cisza z czasem równieź zapadła. Ostatnio się wypisalem nawet bo daleko ona jest od moich zamiarów.

Miałem ambicje rozkręcić nowe forum na znanym portalu, ale chyba źle do tego podszedłem, bo wymagałoby to (według mojego pierwotnego zamysłu) za dużo energii, której nie mam na realizowanie takiego projektu. Myślę, że Polska zasługuje, albo być może potrzebuje aktywnego forum. Teraz sobie tak myślę, że jakby znalazł się grupka zaangażowanych osób i zrobiłoby się z tego jakieś takie korzystne (w sensie utylitarnym) wahadło to rzeczy same zaczęłyby się dziać i można byłoby to jakośc pociągnąć. Człowiek czułby wiatr zamiaru w plecy. ;)

Hmm... zaraz chyba wejdę na PC i porozsyłam link z nowym forum. Zobaczymy jaka będzie Wasza odpowiedź i zainteresowanie. :)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

admin
Site Admin
Posty: 55
Rejestracja: pt lut 20, 2009 9:14 pm
Re: Witam

Post autor: admin » śr sty 31, 2018 5:26 pm

Przepraszam najmocniej wszystkich za to zachwaszczenie. Aż mi się wstyd zrobiło, jak zajrzałem po baaardzo długiej przerwie. :shock: Boty nie próżnują, dziury są wszędzie. Entropia działa. Wystarczy, że nikt nie pilnuje, a robi się potworny bigos.
Będzie lepiej. :)

admin
Site Admin
Posty: 55
Rejestracja: pt lut 20, 2009 9:14 pm
Re: Witam

Post autor: admin » śr sty 31, 2018 5:28 pm

Prometeusz pisze:Hmm... zaraz chyba wejdę na PC i porozsyłam link z nowym forum. Zobaczymy jaka będzie Wasza odpowiedź i zainteresowanie. :)
Na razie widzę, że tam nie ruszyło mimo potwornego sajgonu u nas. W tym tygodniu upgraduję forum do najnowszej wersji i zainstalujemy zabezpieczenia przed botami. Rafał

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Witam

Post autor: zamek » śr sty 31, 2018 6:01 pm

admin pisze:Będzie lepiej. :)
Dziękuję i dziękujemy :)

TR działa. 8-)
Po długiej nieobecności wpadłam tu i niczego nie mogłam znaleźć. :(
Miałam napisać do wydawnictwa, które jest admin tego forum. A tu "samo" się naprawiło.
Wystarczy pchnąć sprawę w myślach i dzieje się w realu. ;-)

Dobrze, że tu zajrzałam 8-)
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

admin
Site Admin
Posty: 55
Rejestracja: pt lut 20, 2009 9:14 pm
Re: Witam

Post autor: admin » śr sty 31, 2018 6:13 pm

zamek pisze:Dobrze, że tu zajrzałam 8-)
Dobrze, że ja też zajrzałem :) Bo admina faktycznie żadnego nie było :(
Podobno ktoś podpisał umowę na jakieś inne tomy Transerfingu, ale póki co nic w Polsce o tym nie słychać.
Hartigrama wpłaciła tymczasem zaliczkę na prawa autorskie na cLiebe Transerfing. Zaczyna się tłumaczyć. Myślę, że niektórych zainteresuje. Rafał

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Witam

Post autor: zamek » śr sty 31, 2018 6:38 pm

admin pisze: Podobno ktoś podpisał umowę na jakieś inne tomy Transerfingu, ale póki co nic w Polsce o tym nie słychać.
Hartigrama wpłaciła tymczasem zaliczkę na prawa autorskie na cLiebe Transerfing. Zaczyna się tłumaczyć. Myślę, że niektórych zainteresuje. Rafał
Mnie tak.
Śledzę rosyjskie nowości i dumam jak by tu szybko nauczyć się rosyjskiego. 8-)
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Witam

Post autor: Prometeusz » śr sty 31, 2018 6:50 pm

zamek pisze:Po długiej nieobecności wpadłam tu i niczego nie mogłam znaleźć.
Nieobecność administracji z tego co kojarzę trwa dłużej niż Twoja nie obecność. Już nie raz o niej wspominaliśmy. Kiedyś musiał nadejść ten dzień. ;)
admin pisze: mimo potwornego sajgonu u nas.
No bo ruszy po jednym dniu z informacji zamieszczonej na mało uczęszczanym forum. :) Jakbym zaczął jakiś czas temu jak zapowiadałem to sytuacja mogła by inaczej wyglądać. Co nie zmienia tego, że tam widzę większy potencjał rozwojowy. Chociaż w pozycjonowaniu i naturalnym kojarzeniu z wydawnictwem książki to, to forum ma dużo lepiej, mimo to nigdy tu nie huczało od aktywności. :-)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Witam

Post autor: zamek » śr sty 31, 2018 7:19 pm

Prometeusz pisze: Nieobecność administracji z tego co kojarzę trwa dłużej niż Twoja nie obecność. Już nie raz o niej wspominaliśmy. Kiedyś musiał nadejść ten dzień. ;)
admin pisze: mimo potwornego sajgonu u nas.
Ale marudzisz, zamiast się cieszyć. :cool:
Przedtem nie było admina i bootów. A gdy teraz weszłam to nie mogłam nic znaleźć przez posty pisane po angielsku, albo 1 zdaniowe, albo reklamy.
To istotna różnica.
Każdy ma swoje sprawy, żyjemy bardziej w realu a nie w necie. Mamy swoje sprawy :-P

Ja tam się cieszę, że to forum będzie oczyszczone ze śmieci :rus:

Może to wpływ krwawej pełni :gamer:
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Witam

Post autor: Prometeusz » śr sty 31, 2018 7:40 pm

Spoko, ciesz się. :)

Mi to w to mi graj. Poprawiło się - dobrze, nie poprawiło się - mam swoją własną drogę. :coll1:
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

admin
Site Admin
Posty: 55
Rejestracja: pt lut 20, 2009 9:14 pm
Re: Witam

Post autor: admin » śr sty 31, 2018 7:48 pm

Od wahadła perfekcjonizmu to byliśmy wolni ostatnio na pewno :)
Zobaczymy, co da update do nowej wersji. Generalnie php bb słynie z dziur, które się ciągle ujawniają. A jak się jeszcze jakiś złośliwy skrypt usadzi, jest naprawdę ciężko.


ODPOWIEDZ