Witajcie.

Tu możesz napisać kilka słów o sobie, opowiedzieć, jak się zetknąłeś z książką Zelanda i jakie wywarła na Tobie wrażenie

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Nefretete
Posty: 8
Rejestracja: sob paź 07, 2017 6:25 pm
Witajcie.

Post autor: Nefretete » ndz paź 08, 2017 6:40 pm

Z Transerfingiem zetknęłam się parę lat temu. Najpierw przeszłam na Buddyzm Nichirena Daishonina a nieco później poznałam Transefring rzeczywistości. Gdy jedno i drugie się skumulowało dostałam moje życie zmieniło się o 360 stopni. Zaznaczam Buddyzm, który ja wyznaję też pomaga spełniać życzenia i zmienia życie. Poznałam jeszcze inne techniki i stosuję wszystko z dobrym skutkiem. Najlepsze w tym jest, że nie grozi mi stan zawieszenia (4 sprawy w sądzie), ale każdy pojawiający się problem witam z radością.

Nefretete
Posty: 8
Rejestracja: sob paź 07, 2017 6:25 pm
Re: Witajcie.

Post autor: Nefretete » pn paź 09, 2017 7:11 pm

Dodam, że palma mi nie odbiła i mogę jeść co mi się podoba. W powłóczystych płachtach nie paraduję. W zasadzie i tak do normalnych się nie zaliczam tylko do pozytywnie zakręconych. I taką siebie lubię. Gorzej z moją rodzinką i tymi, którzy za wszelką cenę próbują mnie zaszufladkować lub narzucić ramy :cool:
Dla mnie życie stało się piękne i kolorowe. Robię co chcę i nie muszę się nikomu z tego tłumaczyć. Bardzo zaczęłam się rozwijać i coraz to więcej czytać. W zasadzie czas mam na wszystko tylko nie mama czasu na telewizję. Zresztą i tak jej nie posiadam bo to pierze mózgi.

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 224
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: Witajcie.

Post autor: Lex » wt wrz 12, 2023 7:14 pm

Nefretete pisze:
pn paź 09, 2017 7:11 pm
W zasadzie czas mam na wszystko tylko nie mama czasu na telewizję. Zresztą i tak jej nie posiadam bo to pierze mózgi.
Tylko jeśli zdecydujesz, że pierze ;) Ale też nie mam czasu na telewizję (i nie posiadam), po prostu w życiu jest tysiąc ciekawszych rzeczy :P Ale czasem (na urlopie u mamy) pozwalam sobie na maraton głupotek w tv :P
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)


ODPOWIEDZ