Przedstawienie się

Tu możesz napisać kilka słów o sobie, opowiedzieć, jak się zetknąłeś z książką Zelanda i jakie wywarła na Tobie wrażenie

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Piotr2014
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 17, 2014 5:21 pm
Lokalizacja: Pruszków
Przedstawienie się

Post autor: Piotr2014 » śr lis 19, 2014 10:02 am

Witam, jestem Piotr i właśnie zacząłem swoją nową, drugą połowę życia. Mam 41 lat i kompletnie "przemeblowuję swoje życie". Z pojęciem Transerfingu i książką Vadima zetknąłem się przypadkiem. Od 21.12.2013 roku zaczęła się moja przemiana. Wiele działo się, ale nie jest to teraz istotne. Po wakacjach tego roku odbierałem zakupy w punkcie odbioru internetowego sklepu "Czarymary.pl" w Warszawie i pracująca tam Pani Joasia poleciła mi serię książek o Transerfingu. Zainteresowałem się i kupiłem tom pierwszy.
Trochę czasu upłynęło zanim zacząłem ją studiować, ale właśnie jestem po lekturze tej pozycji. Na pewno będę kontynuował studiowanie kolejnych wydań i z wielkim entuzjazmem piszę Wam, że już wcześniej podświadomie stosowałem niektóre rady Vadima, lecz w bardzo minimalnym zakresie. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony na całkowite zastosowanie reguł Transerfingu. Na pewno będę brał czynny udział w tym forum.

Pozdrawiam. :yes:
Dążę do harmonii pomiędzy umysłem a duszą.

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Przedstawienie się

Post autor: Transformator2012 » śr lis 19, 2014 10:31 am

Witamy na Forum!

Obyś wyciągnął z Forum same pożyteczne informacje!!! :wink:

Pozdrawiam!
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

marcel
Posty: 487
Rejestracja: pn lip 01, 2013 5:01 pm
Re: Przedstawienie się

Post autor: marcel » śr lis 19, 2014 1:56 pm

.
Ostatnio zmieniony wt lis 03, 2015 7:25 pm przez marcel, łącznie zmieniany 1 raz.
.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Przedstawienie się

Post autor: Prometeusz » śr lis 19, 2014 2:11 pm

Cześć :smile:
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Przedstawienie się

Post autor: zamek » śr lis 19, 2014 10:45 pm

Witaj :)
Piotr2014 pisze: już wcześniej podświadomie stosowałem niektóre rady Vadima, lecz w bardzo minimalnym zakresie.
Wielu tak ma. Dlatego książki Zelanda systematyzują wiedzę i pojaśniają wiele rzeczy. Czekamy na wpisy.

Pozdrawiam :-)
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com


ODPOWIEDZ