Dzień dobry :-)

Tu możesz napisać kilka słów o sobie, opowiedzieć, jak się zetknąłeś z książką Zelanda i jakie wywarła na Tobie wrażenie

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Irminsul11
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 09, 2014 9:46 am
Dzień dobry :-)

Post autor: Irminsul11 » śr kwie 09, 2014 9:54 am

Witajcie,

miło znaleźć się w gronie osób z podobnymi zainteresowaniami :-) Jak dotąd pracowałam przede wszystkim z "Sekretem". Dwa lata temu wpadła mi w ręce "Magia" Rhondy w wersji angielskiej i potem było już tylko lepiej: rozpad związku, wyjazd z innego kraju i tym podobne rzeczy, które często się dzieją przy pracy nad sobą :-) W zeszłym roku usłyszałam o "Transerfingu", a w tym - po kursie Kabbalah I - przeczytałam książki. Kiedy przeglądam notatki z różnych warsztatów, mam wrażenie, że różne metody w różny sposób opowiadają o tym samym. Co o tym sądzicie?

Serdeczne pozdrowienia,
Irminsul11

Awatar użytkownika
maww
Posty: 100
Rejestracja: pn lut 17, 2014 10:14 am
Re: Dzień dobry :-)

Post autor: maww » śr kwie 09, 2014 10:26 am

Wiosna za pasem to i użytkowników więcej :)

Przeważnie tak jest, niektórzy łączą wiedzą z tej grupy "Transerfingowych" z buddyzmem, huna, a nawet słyszałem iż ktoś pisał że najbardziej wartościowa pod tym względem jest biblia. Dla mnie prawdą jest że mowa jest o tym samym, choć trzeba też wiedzieć co szukać :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Dzień dobry :-)

Post autor: Prometeusz » śr kwie 09, 2014 2:08 pm

Hej @Irmi!
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Irminsul11
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 09, 2014 9:46 am
Re: Dzień dobry :-)

Post autor: Irminsul11 » czw kwie 17, 2014 12:24 pm

Zastanawiam się, czy można spotkać się grupowo w realu, żeby wykorzystać transerfing dla Ukrainy. Co Wy na to?

Awatar użytkownika
najna
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 23, 2011 6:59 pm
Re: Dzień dobry :-)

Post autor: najna » czw kwie 17, 2014 1:26 pm

1. Trenserfing służy do kształtowania warstwy swojego świata, a nie czyjegoś - Tym bardziej całej Ukrainy.
2. Wątpię, aby większość transerferów była aż tak altruistyczna ;) Ja przyznam, że nie jestem.
3. Czemu chcesz pomagać Ukrainie za pomocą transerfigu i jak chcesz to zrobić?

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Dzień dobry :-)

Post autor: Prometeusz » czw kwie 17, 2014 5:37 pm

W książkach Transerfingu jest o takich sprawach. Może nie bezpośrednio o takich, ale można wyciągnąć wnioski.

Osobiście dla siebie wybieram wariant Transerfingu, w którym możemy troszczyć się o innych i pomagać. Kluczem tu po prostu jest znalezienie równowagi i działanie na miarę możliwości. Zajmowanie się tym co znajduje się bezpośrednio w mojej warstwie świata.

Jeśli masz możliwość zorganizowania spotkania dla Transerferów w swoim mieście to nie widzę przeszkód by z niej skorzystać. Jeśli nie - to nie ma co na siłę czegoś robić. :)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Dzień dobry :-)

Post autor: zamek » wt kwie 22, 2014 9:53 pm

Witaj :-)
Irminsul11 pisze:mam wrażenie, że różne metody w różny sposób opowiadają o tym samym.
Jasne, że tak. Ale każdy trochę inaczej ujmuje te same rzeczy. Wystarczy skupić się na jednym i praktykować. I dobrze wybierać.
Pozdrawiam :giverose:
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com


ODPOWIEDZ