Dzień Dobry :)

Tu możesz napisać kilka słów o sobie, opowiedzieć, jak się zetknąłeś z książką Zelanda i jakie wywarła na Tobie wrażenie

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Awatar użytkownika
Bezimienny
Posty: 16
Rejestracja: czw kwie 03, 2014 3:48 pm
Re: Dzień Dobry :)

Post autor: Bezimienny » pt kwie 11, 2014 11:11 am

:)

@Meiram gratuluję nowej pracy, mam nadzieję, że będziesz zadowolona. ;-)

U mnie dzisiaj Dzień 5. Ot przeglądam się w zwierciadle. :coll1:

Awatar użytkownika
Bezimienny
Posty: 16
Rejestracja: czw kwie 03, 2014 3:48 pm
Re: Dzień Dobry :)

Post autor: Bezimienny » sob kwie 12, 2014 9:59 pm

Pewnie sam bym nie uwierzył, że z taką koparą może wszystko nagle ruszyć z miejsca. Dzieje się sporo, ale nie chcę za dużo pisać, nie mącić wody, tylko płynąć. :smile:

Dzisiaj Dzień 6. Uczyłem się dzisiaj rzucać bumerangiem. Ustawiam filtr i jadę. :D

Przypomniało mi się, że miałem w dzieciństwie bumerang, taki plastikowy. Robił łuk na niebie, ale wracać skubany nie chciał :( Ale tyle co się za nim naganiałem to moje ;)

Ktoś tutaj umie rzucać bumerangiem?

Awatar użytkownika
Bezimienny
Posty: 16
Rejestracja: czw kwie 03, 2014 3:48 pm
Re: Dzień Dobry :)

Post autor: Bezimienny » ndz kwie 13, 2014 6:15 pm

Cześć Wszystkim!

Dzisiaj mały jubileusz bo mija tydzień kursu, pozostało tylko 10 :mrgreen: Przerabiam Dzień 7.

Na obrazu jest skulona osoba, która przycupnęła sobie, na brzegu - podejrzewam - rzeki i przygląda się nurtowi, patrzy w taflę wody. Obraz jest czarno biały i wydawać, by się mogło, że bije od niego smutek. Jednak, że mam ustawiony filtr i próbuje dopatrzeć się pozytywnych rzeczy, to wolę interpretować ten obrazek jako zadumę. Przez ten tydzień wpadłem w wir zdarzeń i energii. Wydaje mi się, że warto jakbym czasem zrobił sobie chwilę przerwy i przemyślał pewne sprawy. Wziął głęboki oddech. Doszedłem do wniosku, że nie muszę nigdzie pędzić, wystarczy, że będę płyną dalej spokojnie w równowadze, a wszystko samo do mnie przyjdzie. Niech działa zewnętrzny zamiar :)

Pozdrawiam
Bezimienny

Awatar użytkownika
Bezimienny
Posty: 16
Rejestracja: czw kwie 03, 2014 3:48 pm
Re: Dzień Dobry :)

Post autor: Bezimienny » pt kwie 18, 2014 5:02 pm

Dzisiaj przerabiam Dzień 12. Po tych kilkunastu dniach mogę stwierdzić, że bardzo mi odpowiada tom IX i jego system pracy. :)

Ludzie zaczynają mi mówić, że widzą, ze coś się zmieniło we mnie. Ja tego w ten sposób nie widzę, ale rzeczywiście jest lżej, tak radośniej. :rus:

Nawet bym zwolnił tempo w przerabianiu tych zasad, ale myślę, że zawsze można wrócić, albo, że będą się treści powtarzać więc idę dalej i skupiam się na pamiętaniu i stosowaniu.

A co u was dobrego słychać? Jest ktoś kto jeszcze tak jak ja się poducza Transerfingu?

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Dzień Dobry :)

Post autor: zamek » wt kwie 22, 2014 9:39 pm

meiram.net pisze:Ta grafika mnie rozwaliła :wink:
Mnie też :grin:
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
Bezimienny
Posty: 16
Rejestracja: czw kwie 03, 2014 3:48 pm
Re: Dzień Dobry :)

Post autor: Bezimienny » śr kwie 23, 2014 2:13 am

:)

Dzisiaj rusza Dzień 17. :cool:

Miłego energetycznego dnia wszystkim życzę :-D

Awatar użytkownika
Bezimienny
Posty: 16
Rejestracja: czw kwie 03, 2014 3:48 pm
Re: Dzień Dobry :)

Post autor: Bezimienny » sob kwie 26, 2014 3:52 am

Dzień 20. się rozpoczyna. Zebrało się trochę tego materiału. :-)

Robię ten kurs i nie oglądam się na boki, ale wchodzę od czasu do czasu na forum i czytam co się u Was dzieje. Są to dla mnie dobre przykłady. Został poruszony problem pracy. Ta książka opisuje bardzo konkretnie takie sytuacje. Podoba mi się takie solidne stąpanie po ziemi, gdzie nie robimy nic na siłę. Wszystko się zgadza. Polecam zajrzeć do dzisiejszego dnia "własna droga". :coll1:

Pozdrawiam serdecznie
Bezimienny


ODPOWIEDZ