maww maww

Tu możesz napisać kilka słów o sobie, opowiedzieć, jak się zetknąłeś z książką Zelanda i jakie wywarła na Tobie wrażenie

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Awatar użytkownika
maww
Posty: 100
Rejestracja: pn lut 17, 2014 10:14 am
maww maww

Post autor: maww » ndz mar 09, 2014 12:11 am

Witam

Przeczytałem na szybko 1 tom po czym przeczytałem go raz jeszcze dokładnie studiując, oraz robią notatki z rzeczy nad którymi musiałem się zastanowić, z drugim tomem postąpiłem tak samo i wydaje mi się iż podstawę i cały fundament transerfingu już znam. Chciałbym zrobić sobie przerwę w czytaniu by utrwalić ową wiedzę,

Pojawia się tutaj moje pytanie, o czym traktują następne tomy transerfingu? Posiadam niestety jeszcze tylko 3 tom w którym na początku widziałem rozdział pt. Energia, oraz słowa, iż uwolnienie od wahadeł oraz nadmiernych potencjałów co prawda, daje zastrzyk energii, lecz ten rozdział poświęcony jest temu by tej energii było jeszcze więcej. Co według mnie było dla mnie jasnym znakiem, iż muszę popracować nad ważnością oraz wahadłami ;)

Zamieszczam ten temat w księdze gości, ponieważ tu będę wpisywał moje przygody z traserfingiem, na razie powiem wam, iż zainteresowanie się transerfingiem oraz pierwsze podejście do lektury pokrywa się z rejestracją na forum i już odczuwam że jestem spokojniejszy, jako iż do tej pory miotałem się trochę w tym życiu bez celu, teraz wydaję mi się, że cel pomału mi się ujawnia, dziś będąc na spacerze z psem właśnie mnie olśniło, lecz nie będę ujawniać co konkretnie, ponieważ nie chce zapeszać.

Troszkę się już rozpisałem, ale pragnę się tym z wami podzielić, a konkretnie tym. że dla mnie jest to piękne gdy czuję że wady zamieniają się w zalety, gdy masz czysty umysł i on wtedy potrafi pracować na "luzie" i podsuwać dobre, trafne i niebanalne pomysły, że nie trzeba angażować umysłu by pojawiły się odpowiedzi, ponadto często się słyszy, że człowiek powinien być sobą nie patrząc na innych, wielu ludzi traktuje to jako mrzonkę, lecz nie wiedzą, iż nawet w takiej poradzie jest wiele prawdy, ja to wreszcie zrozumiałem i pragnę dalej pogłębiać moją wiedzę, lecz na razie muszę zrobić przystanek, utrwalić to co jest, i gdy poczuję komfort to polecę z tym dalej, lecz teraz powtórzę może pytanie:

O czym traktują następne tomy transerfingu?


Pozdrawiam wszystkich serdecznie

maww ;)

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: maww maww

Post autor: Transformator2012 » ndz mar 09, 2014 9:44 am

Witaj!

Aby zgłębić Transerfing Rzeczywistości i móc go praktywować na codzień potrzebne jest zaznajomienie się z całością (wszystkie tomy). Z doświadczenia (choćby na tym Forum) wiem, że zaraz napiszesz tu pytania na które odpowiedzi znajdziesz w kolejnych tomach. Polecam zapoznanie się z dalszymi tomami (do 8 włącznie) a wtedy będziesz miał całość wiedzy czym jest Transerfing Rzeczywistości i jak się go stosuje. :)
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: maww mawwr

Post autor: Prometeusz » ndz mar 09, 2014 11:42 am

Hej hej. Życzę miłej zabawy :)
Ostatnio zmieniony pn mar 31, 2014 11:43 am przez Prometeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: maww maww

Post autor: Lex » pn mar 10, 2014 7:52 pm

Prometeusz dobrze to opisał :) Ja bym na Twoim miejscu przeczytał jeszcze ten trzeci tom i wtedy dopiero utrwalał wiedzę :) Później czwarty i piąty, a kolejne to już tylko jako ciekawostki, uważam, że bez nich też już spokojnie dasz sobie radę :)
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: maww maww

Post autor: Prometeusz » pn mar 10, 2014 8:16 pm

:)
Ostatnio zmieniony pn mar 31, 2014 11:44 am przez Prometeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: maww maww

Post autor: zamek » czw mar 13, 2014 10:14 pm

Transformator2012 pisze:Z doświadczenia (choćby na tym Forum) wiem, że zaraz napiszesz tu pytania na które odpowiedzi znajdziesz w kolejnych tomach.
To chyba o mnie :giveheart:

Ta wiedza jest tak fascynująca, że człowiek już by chciał wszystko wiedzieć. Jak dziecko zafascynowane zabawką. :D
Każdy idzie swoją drogą i w swoim tempie. Rady nic nie pomogą, trzeba wypracować swój system.

Pozdrawiam :giverose:
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
maww
Posty: 100
Rejestracja: pn lut 17, 2014 10:14 am
Re: maww maww

Post autor: maww » pt mar 14, 2014 1:33 am

Postanowienie zostało uaktualnione po waszych wpisach, przeczytam 3 tom i po nim będę dalej studiować, tyle że teraz położę nacisk nie na samo zrozumienie, lecz na to jak wprowadzić to wszystko w życie :)

Po pierwszym rozdziale 3 tomu dowiedziałem się, iż jestem wampirem energetycznym typ: prowokator. Liczyłem, iż będzie odpowiedź co z tym począć, na szczęście zadziałało uwolnienie się od problemu i rozwiązanie nadeszło samo. Wypróbuje przy najbliższej okazji

Po za tym "zamek" prowadzisz bardzo ciekawego bloga, z braku czasu tylko pobieżnie prześledziłem tematy jakie poruszasz i zafascynowało mnie, jak wiele wpisów popełniłaś od początku roku 2014 ;) Po za tym może to zabrzmi troche niegrzecznie i wyjdzie tutaj moja natura prowokatora, ale... czy masz czytelników?

Pozdrawiam

maww maww

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: maww maww

Post autor: zamek » pt mar 14, 2014 8:34 am

maww pisze: jak wprowadzić to wszystko w życie :)maww maww
No właśnie. Ta książka tak działa, przynajmniej na mnie. Co przeczytałam to przejawiało się w życiu. Mam mało czasu na czytanie, więc czytam gdzie popadnie, czasem tylko po kilka stron. I w ten sposób miałam czas na sprawdzenie podanych idei w praktyce.
maww pisze:Po za tym "zamek" prowadzisz bardzo ciekawego bloga, z braku czasu tylko pobieżnie prześledziłem tematy jakie poruszasz i zafascynowało mnie, jak wiele wpisów popełniłaś od początku roku 2014 ;) Po za tym może to zabrzmi troche niegrzecznie i wyjdzie tutaj moja natura prowokatora, ale... czy masz czytelników?maww maww
To życie jest ciekawe, a blog tylko to opisuje. Życie każdego człowieka jest ciekawe, bez wyjątku. Ten blog pisze od 5 lat, raczej dla siebie. Pracuje nad jasnym formułowaniem myśli. Łapię się, że często używam skrótów myślowych. W rozmowie mogę coś pojaśnić, a w słowie pisanym już nie.
Czytelników mam tygodniowo od 3-5 tys. jak robi się gorąco, to przestaję pisać, żeby nie rozdymać ego. Kiedyś pisałam nocny blog, bo jestem dzieckiem Huny. Ten blog założyłam specjalnie na blox, żeby mało kto go znalazł. I można wklejać zdjęcia, a wizualizacja wpisów jest dla mnie ważna. Mam kilku znajomych, z którymi koresponduję prywatnie mejlowo, bo zainteresowały ich jakieś tematy. To cenię sobie najbardziej.

Od roku to tematy chcą, żeby o nich napisać. Brzmi to dziwnie, ale tak to jest. Zobaczę coś, usłyszę i to nie daje mi spokoju, nawet we śnie. Jak o tym napiszę to znikają te "duchy". Przyzwyczaiłam się i akceptuję. :)
Teraz mam tytuły 8 tematów, ale mam ważniejsze sprawy do robienia. Jak np. praca :P A życie dokłada coś do tych tematów, żeby jak najszybciej o nich napisać. Tworzą się myślokształty, których powinnam się pozbyć pisząc o tym na blogu. :smile:
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
maww
Posty: 100
Rejestracja: pn lut 17, 2014 10:14 am
Re: maww maww

Post autor: maww » sob mar 15, 2014 5:08 pm

Mam w głowie straszny mętlik.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: maww maww

Post autor: Prometeusz » czw mar 27, 2014 5:42 pm

:)
Ostatnio zmieniony pn mar 31, 2014 11:45 am przez Prometeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
maww
Posty: 100
Rejestracja: pn lut 17, 2014 10:14 am
Re: maww maww

Post autor: maww » czw mar 27, 2014 6:51 pm

Prometeusz pisze:
maww pisze:Mam w głowie straszny mętlik.
To dobrze. Znaczy, że głowa jeszcze działa :)
Miałem coś dopisać teraz już mętlik minął nie ma sensu nic dopisywać.

No tak, a mętlik miałem od ogromu informacji jakie wbijałem do głowy, lecę dalej z tomami teraz jestem na tomie V. Wiem, że muszę powrócić do działu koordynacji zamiaru, reszta materiału bardzo ładnie się zmagazynowała w moim sercu ;)

Po za tym większość materiału jaka jest zawarta w Transerfingu była przeze mnie przyswojona gdy interesowałem się Huną oraz Prawem Przyciągania, tylko, iż nie zważałem na to dalej spałem spałem na jawie. Tylko wieczorami przed snem, robiłem slajdy a później dziwiłem się że nic nie działa, to mnie nauczyło bym był świadomy cały czas tu i teraz :)

Rozmawiam z Transformatorem2012 w temacie o snach, napisał pewien zwiążek frazeologiczny ("szkielko i oko") który przypomniał mi jaki był kiedyś u mnie na osiedlu boom na grupe Kaliber 44, tekstowo dla mnie tymi dwoma kawałkami zjadają 3/4 teraźniejszej sceny HH w Polsce, ale co ja wam będę mówić, zapraszam do przesłuchania.

"Masz złe intencje - poniesiesz konsekwencje
Słuchaj głosu serca tym lepiej im prędzej
Bo to jest ważne co jest w każdym,
Lecz głęboko
Nie potrzebne jest tutaj szkiełko i oko
Kształtowanie siebie i rozwijanie
Zdążanie do doskonałości w granicach możliwości
Posiadanie moralności i techniki
Bo życie to nie tylko atak ale i uniki "

"Kaliber 44 - Wena"

https://www.youtube.com/watch?v=6xQEk2UMBOk

"Kaliber 44 - Film"

https://www.youtube.com/watch?v=DdtVnxNvzHs
Ostatnio zmieniony czw mar 27, 2014 7:06 pm przez maww, łącznie zmieniany 1 raz.

Dylla
Posty: 861
Rejestracja: wt maja 04, 2010 8:09 pm
Re: maww maww

Post autor: Dylla » czw mar 27, 2014 7:02 pm

maww pisze: Bo życie to nie tylko atak ale i uniki
Jeśli przyjdzie wybierać "albo albo", to ja bym pozostała przy samych unikach. :wink:

Awatar użytkownika
maww
Posty: 100
Rejestracja: pn lut 17, 2014 10:14 am
Re: maww maww

Post autor: maww » czw mar 27, 2014 7:05 pm

Dylla pisze:
maww pisze: Bo życie to nie tylko atak ale i uniki
Jeśli przyjdzie wybierać "albo albo", to ja bym pozostała przy samych unikach. :wink:
Sądze że chodzi Ci o metaforyczne "ataki i uniki" :)?

Sądziłem że na dole utworzą się okienka z youtube, bo z piosenki "Kaliber 44 - Wena" jest tekst który wkleiłem.

Dylla
Posty: 861
Rejestracja: wt maja 04, 2010 8:09 pm
Re: maww maww

Post autor: Dylla » czw mar 27, 2014 7:16 pm

maww pisze: Sądze że chodzi Ci o metaforyczne "ataki i uniki" :)?
Niech będzie, że metaforyczne. Już samo słowo "atak", jest jakieś takie, no...

Awatar użytkownika
maww
Posty: 100
Rejestracja: pn lut 17, 2014 10:14 am
Re: maww maww

Post autor: maww » czw mar 27, 2014 7:24 pm

Dylla pisze: Niech będzie, że metaforyczne. Już samo słowo "atak", jest jakieś takie, no...
Sądzę że nie mieli czegoś takiego na myśli :)

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: maww maww

Post autor: Prometeusz » czw mar 27, 2014 9:01 pm

:)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.


ODPOWIEDZ