Cześć!

Tu możesz napisać kilka słów o sobie, opowiedzieć, jak się zetknąłeś z książką Zelanda i jakie wywarła na Tobie wrażenie

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Piotr87
Posty: 19
Rejestracja: czw sty 16, 2014 5:43 pm
Cześć!

Post autor: Piotr87 » pt sty 17, 2014 1:36 pm

Hej, nazywam się Piotrek, na Transerfing trafiłem stosunkowo nie dawno, od dawna interesuje się szeroko rozumianym 'rozwojem osobistym'
Przed TR studiowałem 'diagnostykę karmy', jeszcze wcześniej medytacje, trochę 'magii' a na samym początku zniesławione NLP,

Miło będzie wymienić się doświadczeniami,
Pozdrawiam Wszystkich

Awatar użytkownika
najna
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 23, 2011 6:59 pm
Re: Cześć!

Post autor: najna » pt sty 17, 2014 4:27 pm

Witaj Piotrze :)

Miło, ze do nas dołączyłeś.
Mam nadzieję, że będziesz aktywny na forum :)

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Cześć!

Post autor: Prometeusz » pt sty 17, 2014 5:41 pm

Hej!
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Carlota
Posty: 28
Rejestracja: wt sie 27, 2013 8:09 pm
Re: Cześć!

Post autor: Carlota » pt sty 17, 2014 8:13 pm

O proszę, a diagnostykę karmy w czyim wydaniu studiowałeś...? Łazariew czy Ogorevc? :)
Nikt inny nie da Ci tego, co musisz dać samemu sobie...

https://www.facebook.com/PrzystanDuszy

Piotr87
Posty: 19
Rejestracja: czw sty 16, 2014 5:43 pm
Re: Cześć!

Post autor: Piotr87 » sob sty 18, 2014 10:54 pm

Łazariew

Awatar użytkownika
iwona
Posty: 29
Rejestracja: śr lis 20, 2013 6:45 pm
Re: Cześć!

Post autor: iwona » wt sty 21, 2014 5:30 pm

Witaj:)

Piotr87
Posty: 19
Rejestracja: czw sty 16, 2014 5:43 pm
Re: Cześć!

Post autor: Piotr87 » wt sty 21, 2014 8:45 pm

Również witam:)

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Cześć!

Post autor: zamek » pt sty 31, 2014 10:19 pm

Piotr87 pisze:Przed TR studiowałem 'diagnostykę karmy', jeszcze wcześniej medytacje, trochę 'magii' a na samym początku zniesławione NLP,
Witaj :)
Diagnostykę czytałam przed TR i jeszcze mam część 7 do przeczytania. Zainteresowałam się już innymi rzeczami i tamto zostawiłam. Miałam wrażenie, że Łazariew pisał ciągle o tym samym, a potem w dziwny sposób tłumaczył np. bezczelność i przekręty rządzących. Nie można zwalać wszystkiego na karmę. Nie widać, żeby płacili za swe złe uczynki. Latami oszukują i zgarniają miliony, dożywają setki i kwitną. A ci których krzywdzili w większości nie żyją, są schorowani, ledwo mają na utrzymanie.
Dlatego odeszłam od jego teorii, bo nic nie tłumaczy, a usprawiedliwia. Nie rajcuje mnie stwierdzenie: taką mam karmę i jestem podły. :crazy:
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Piotr87
Posty: 19
Rejestracja: czw sty 16, 2014 5:43 pm
Re: Cześć!

Post autor: Piotr87 » ndz lut 09, 2014 10:28 am

^^
Moim zdaniem wszystko jest połączone, na moim doświadczeniu większość rzeczy jeśli chodzi opis zdarzeń/emocji z ciałem jest tak jak w książce np. brak chęci do życia problem z układem trawiennym, prawdopodobnie że w tych miejscach robią się "bloki energetyczne"

Jeśli chodzi o np dzieciństwo i łatwość w pewnych aspektach a w innych nie, to też mi się fajnie wytłumaczyło,
Tak naprawdę to wszystkie religie i cała wiedza opisuje działanie jednego 'silnika' jest sporo zniekształceń ale jest też sporo wspólnych rzeczy, dla mnie osobiści z karmy rzeczy które powtarzałem jak mantrę to:
-nie oceniaj
-nie pogardzaj
-nie ponizaj
-nie obrazaj sie na siebie
-nie obrazaj sie na cały swiat jesli cos jest nie po twojej mysli

I to mi sporo pomogło, a więc w zasadzie to również podstawa TR,
Wierze że poprzednie wcieleni dają nam uwarunkowania, tak jak geny w ciele, tak karma daje mentalne uwarunkowania, ale to wcale nie znaczy ze tacy musimy być, u mnie to przykład pychy, praktycznie całe dorosłe życie miałem z tym problem, i oczywiście im chciałem być ważniejszy tym popadałem w gorsze tarapaty, kolejna rzecz im bardziej czegoś chcesz tym mniej tego masz, w Karmie to było "jeśli stawiasz coś na pierwszym planie ponad wszystkim na pewno tego nie dostaniesz"

Jest ogrom wspólnych rzeczy i z tego powinniśmy się cieszyć że można polepszać swoje życie kilkoma metodami, a nie tylko jedną.

Ostatnio czytałem jeszcze 'zdradzony przez ojca' i 'Kobieta bez winy i wstydu' Einchelberg - też sporo rzeczy może wyjaśnić, wyprostować -zwłaszcza młodym jednostką:P

Uff ale się rozpisałem, wszystkiego dobrego! :)

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Cześć!

Post autor: Prometeusz » śr mar 05, 2014 9:37 pm

:)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.


ODPOWIEDZ