Prometeusz i projekt TRANSCIENCE.

Tu możesz napisać kilka słów o sobie, opowiedzieć, jak się zetknąłeś z książką Zelanda i jakie wywarła na Tobie wrażenie

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Prometeusz » sob kwie 23, 2016 10:51 pm

Podejrzewam, że u mnie to jakiś rodzaj synestezji się właczył z możliwością panowania nad schematami. :)

Ja kiedyś poświęcałem dużo czasu na forumowanie, nie tylko na rozwojowych forach, ale też tematycznych. To co wyniosłem to moje, z tego co wniosłem, koniec końców jestem zadowolony, znajomości też zostały. :smile: Po prostu przyszła pora na kolejny etap. ;-)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Prometeusz » pt wrz 30, 2016 8:56 pm

Chyba wszedłem na wyższy lvl LD. :D Bo potrafię siedząc w fotelu wejść w świadomy sen. Porobić ciekawe rzeczy i na życzenie wyjść. Dokładniej przed chwilą tak zrobiłem. Nie było mnie może z pół godziny, a w śnie to było z 3-5h. :D

Przyznam że się nie ograniczałem i robiłem co tylko się dało. Od zdolności paranormalnych po różne inne takie przyziemne sprawy. 8-)

Dobre jest to, że w ogóle o to się nie staram tylko przychodzi mi to atomatycznie od robienia i rozwijania się w różnych dziedzinach. :)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Skyelar
Posty: 58
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 6:12 pm
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Skyelar » sob paź 01, 2016 11:14 pm

Masz fajny podpis 8-)
90%.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Prometeusz » wt paź 04, 2016 3:32 pm

Twój też niczego sobie. :cool:
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Prometeusz » pn paź 17, 2016 1:51 pm

Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Prometeusz » czw lis 03, 2016 3:06 pm

Jako, że na pewnym forum o rozwoju zyskałem funkcje administratorskie i wolną rękę. To za nie długi czas opuszczę to forum i przeniosę się tam, tworząc dział Transerfingu. Jeśli ktoś chciałby wspomóc sugestią i swoim uczestnictwem to może się do mnie zgłaszać pomału. Tutaj nie ma administracji i jakiegoś sensownego pomysłu na społeczność. Liczę na stworze elity praktyków 8-) oraz ogólny przepływ wiedzy i doświadczeń.

;-)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Gabryel
Posty: 29
Rejestracja: wt cze 14, 2016 6:49 pm
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Gabryel » czw lis 03, 2016 6:38 pm

Ja może bym i chciał, ale właściwie to nie wiem... Bo, a nuż wzbudzę potencjał ;)
A tak serio, to proszę weź mnie pod uwagę. Może do czegoś się przydam. Nie ukrywam, że doświadczam efektów na fali.
Acz tyle się dzieje, że posklejać z tego słowa i potem zdania, to na dłuższy wieczór. :mad:

dobrego noszenia,
g.

Anya
Posty: 42
Rejestracja: pn wrz 19, 2016 5:35 pm
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Anya » czw lis 03, 2016 7:30 pm

Prometeuszu,
Skoro możemy się "zgłaszać pomału", to się zgłaszam :) Nie wiem co prawda, jak wytrzymam towarzystwo Gabryela, który zamiast opanować TR, wygląda jakby sam dał się opanować :razz: ale to oczywiście żarcik :smile: Mam nadzieję, że wie kto rządzi w TR - ON :gamer: Wiem, że Ty Prometeuszu dzielnie niesiesz kaganek światła, inspirujesz i konsekwentnie dzielisz się wiedzą oraz, że cenisz minimalizm. Nie wiem co mam jeszcze napisać, żebyś powiedział: "you're in" :mad: Wiem, że możesz nam tylko wskazać drzwi, ale to my musimy przez nie przejść (sorki, chyba pomyliłam z Morfeuszem z Matrixa). A w TR to nawet drzwi powinniśmy znaleźć sami. Natomiast ... ta "elita" mnie rozśmieszyła trochę :-P jak się to ma do Zelanda "kropli w oceanie", czyli równości w wyjątkowości i wyjątkowości w równości, hm? :russian: A serio, to chciałabym, żeby forumowicze nieco bardziej się udzielali, choć, pewnie wszystko ma fazy rozwoju i gaśnięcia - forum też...

Gabryel
Posty: 29
Rejestracja: wt cze 14, 2016 6:49 pm
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Gabryel » czw lis 03, 2016 8:02 pm

Anka, zrozumieć ja :mad: I jak tu Ciebie nie lubić? No nie da się :D
Nie będę doświetlał, bośmy qrde ludzie inteligentni. Chyba. ;) Zauważyłaś, jak ostatnio skąpo się tu udzielam? Noo...

Anya
Posty: 42
Rejestracja: pn wrz 19, 2016 5:35 pm
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Anya » pt lis 04, 2016 9:53 am

Dzięki Gabryśku, ja też Cię lubię :wink: Fajnie, że się odezwałeś (trochę Cię sprowokowałam chyba :oops: ale świadomie :wink: ) Napisz coś więcej co u Ciebie, jak znajdziesz chwilę i ogarniesz te wszystkie zmiany :gamer:

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Prometeusz » pt lis 04, 2016 10:49 am

O, fajnie nie liczyłem na tak duży odzew tutaj i na PW. :)

Jak Anya słusznie zauważyłaś wszystko ma swoje fazy rozwoju. Dlatego koncepcja będzie się rozwijać pomału i z czasem ewoluować. Na razie potrzebuję paru dni, aby wstępnie to wszystko przyszykować, forum jest w trakcie reorganizacji. Niedługo dostarczę linka. :yes:

Chciałbym aby ten kącik stał się atrakcyjny dla odwiedzających, ale też nie stanie się tak bez pomocy uczestników. Pomysły organizacyjne i animacyjne mile widziane. Przewiduję możliwość odpowiedniego wyróżnienia najaktywniejszych. Niektórzy już tutaj chcieli tworzyć teksty i wyjaśnienia tam na pewno będą one lepiej widoczne i razem może udałoby się zgromadzić interesujący kontent. W ramach niesienia kaganka oświaty. :wink:

Na pewne rzeczy nie mam jednak wpływu. Jak np. ilość użytkowników i częstotliwość wypowiedzi. Ze swojej strony na pewno będę tworzył więcej materiałów wokół naszych idei i wyznaczonego tematu wokół którego cała koncepcja ma działać - "rozwoju"/"bycia sprawcą" oraz krzewić pozytywne nowe zwyczaje, które umilać będą atmosferę. Byłem kiedyś na forum rozwojowym, które tak funkcjonowało i było ono bardzo udane do pewnego czasu.

Koniec końców będę też zwykłym użytkownikiem takim jak Wy pracującym nad swoim wdrażaniem Transerfingu. Myślę, że jest to niezła okazja bym się więcej nauczył i dowiedział, poznał nowe punkty widzenia. Ja lubię harmonie więc możliwość dostrajania miejsca w którym się przesiadujemy będzie tutaj dużą zaletą.

Jeśli ktoś ma jakieś zdolności informatyczne i graficzne i chciałbym tym wesprzeć nowe miejsce to jest bardzo mile widziany ekipie.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Anya
Posty: 42
Rejestracja: pn wrz 19, 2016 5:35 pm
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Anya » pt lis 04, 2016 11:30 am

Prometeuszu, dzięki za odpowiedź. O czymś jednak chyba zapomniałeś .. napisałeś "Na pewne rzeczy nie mam jednak wpływu. Jak np. ilość użytkowników i częstotliwość wypowiedzi.." Czyżbyś rzeczywiście nie miał na to wpływu? Zapomniałeś czy co :-o ? Przecież możesz to zaplanować, jak nie przymierzając V. Gibert - 95% głosów oddanych na niego. Sprawdź - przecież to może być takie forum jakie zechcesz, lub zechcemy :gamer: Co Ci szkodzi :wink:

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Prometeusz » pt lis 04, 2016 9:18 pm

Zewnętrznego zamiaru opanowanego na pstryknięcie palcami nie mam. Chyba mało osób ma. W planach jest prężnie działające forum. Lecz skoro to już jest pewne to energię wrzucam w proces. :)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Dylla
Posty: 861
Rejestracja: wt maja 04, 2010 8:09 pm
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Dylla » śr lis 23, 2016 8:55 pm

Ten link do forum się jeszcze nie pojawił, czy poszło na pw? Jeśli to drugie to ja też poproszę.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Prometeusz » śr lis 23, 2016 11:08 pm

Jeszcze się nie pojawił. :agree:

Pewnie wiesz już o jakie forum chodzi, bo kiedyś się przewinęło w naszych rozmowach. Lecz z miłą chęcią Cię zaproszę. :kiss: Twoja sama obecność dużo wnosi nawet jeśli jest to od czasu do czasu. ;-)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Limonkowafresa
Posty: 7
Rejestracja: śr wrz 21, 2016 3:42 pm
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Limonkowafresa » sob lis 26, 2016 3:52 pm

To ja też chętnie zerknę :)

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Prometeusz » czw lip 20, 2017 1:44 pm

Projekt tworzenia nowego forum musiałem na jakiś czas porzucić. Teraz mam lepsze warunki do pracy i lepsze warunki zdrowotne, więc znów zamierzam coś w tym kierunku działać. Chciałbym się dowiedzieć co chcielibyście widzieć na nowym/drugim forum. Otwieram listę życzeń. Tak być może będzie mi łatwiej je rozplanować.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Prometeusz » wt lip 25, 2017 1:27 am

Podczas gdy niektórzy obtańcowują sobie własne tańce wojenne, ja sobie "tańczę labada, labada...tańczę labada... małego walczyka" :-D

A do tego koncert życzeń...
https://www.youtube.com/watch?v=mMfxI3r_LyA
Z pozdrowieniami dla wszystkich gołąbeczek... :giveheart: :giverose:
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Today

Post autor: Prometeusz » wt lip 25, 2017 10:09 am

Pora się przerzucić na inną nutę... z pozdrowieniami dla refleksyjnych 8-)
https://m.youtube.com/watch?v=1eDlZbOkiZA

/why am I feel so good?/
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Prometeusz » wt lip 25, 2017 12:10 pm

a w ramach nuty "girls just wanna have fun" przywędrował do mnie niezły mem. :mrgreen:

Obrazek

:-)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.


ODPOWIEDZ