Witam wszystkich

Tu możesz napisać kilka słów o sobie, opowiedzieć, jak się zetknąłeś z książką Zelanda i jakie wywarła na Tobie wrażenie

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

zibi
Posty: 3
Rejestracja: ndz paź 07, 2012 11:28 pm
Witam wszystkich

Post autor: zibi » sob paź 13, 2012 1:06 pm

Witam serdecznie wszystkich na tym forum jako nowy użytkownik. Jestem zafascynowany transerfingiem. Przeczytałem dopiero V część i z niecierpliwością czekam na zamówioną przesyłkę z pozostałymi trzema tomikami. Książki Zelanda odkryłem pół roku temu i już mam wiele pozytywnych doświadczeń związanych z moim funkcjonowaniem w otaczającej nas rzeczywistości.Zdaję sobie sprawę jak jeszcze wiele przede mną pracy. Nie śpieszę się z czytaniem każdej pozycji, a raczej staram się analizować i szukać jego filozofii postrzegania rzeczywistości wokół siebie, konfrontując dosłownie wszystko z tym co przeczytałem, a raczej przestudiowałem. Forum odkryłem niedawno i zauważyłem, że jest tu wiele pokrewnych mojej duszy osobowości.
Pozdrawiam waszystkich transerferów.:yes:

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Witam wszystkich

Post autor: Transformator2012 » sob paź 13, 2012 3:07 pm

Witaj Zibi!

I życzę Ci Świadomego działania oraz unikania nadmiernych potencjałów. :)
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

filip
Posty: 42
Rejestracja: śr maja 27, 2009 12:30 pm
Re: Witam wszystkich

Post autor: filip » sob paź 13, 2012 3:21 pm

Witam serdecznie! Czynię starania, by książki ukazały się włącznie z 11 i 12 tomem. Co do tomów 9, 10, to z pewnością się ukażą.

zibi
Posty: 3
Rejestracja: ndz paź 07, 2012 11:28 pm
Re: Witam wszystkich

Post autor: zibi » sob paź 13, 2012 4:47 pm

Witam!
Ktoś na forum założył wątek, że to martwy portal. Po reakcji z Waszej strony widać, że rzeczywistość jest inna ( jak to wg transerfingu ). Co się tyczy kolejnych części edukacji prowadzonej przez Zelanda to super wiadomość. Myślałem, że VII i VIII część będą ostatnimi. Już się nie mogę doczekać. Może coś wiecie o audiobookach w wersji orginalnej.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Witam wszystkich

Post autor: Transformator2012 » sob paź 13, 2012 5:14 pm

zibi pisze:Już się nie mogę doczekać.
I to jest przykład "nadmiernego potencjału"... :wink:

Na Forum są podobne reakcje forumowiczów odnośnie wcześniejszych części kolejnych tomów i... czekaliśmy bardzo długo na ich wydanie... - ciii... siły równoważące nie śpią!
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

filip
Posty: 42
Rejestracja: śr maja 27, 2009 12:30 pm
Re: Witam wszystkich

Post autor: filip » sob paź 13, 2012 5:53 pm

audiobuki w wersji oryginalnej, czyli rosyjskiej? internet pęka w szwach od nich :)

Asiunka
Posty: 50
Rejestracja: śr maja 16, 2012 8:48 am
Re: Witam wszystkich

Post autor: Asiunka » wt paź 16, 2012 6:14 am

Cześć Zibi, podziel się doświadczeniem. Czy zaobserwowałeś już u siebie jakieś zmiany?

zibi
Posty: 3
Rejestracja: ndz paź 07, 2012 11:28 pm
Re: Witam wszystkich

Post autor: zibi » wt paź 16, 2012 10:57 am

Witam!
Transformator2012 pisze:
zibi pisze:Już się nie mogę doczekać.
I to jest przykład "nadmiernego potencjału"... ]

Myslę, że w tym miejscu nie ma mowy o "nadmiernym potencjale". To jest zwykła niecierpliwość "bez przebierania nogami" i dotyczy czegoś co jest i tak już dokonane, a chodzi tylko o czas kiedy to się otrzyma (chodzi mi o oczekiwanie na przesyłkę kolejnych tomów "Transerfingu...." ). Zresztą część VII i VIII już są na moim biurku i bez "nadmiernego potencjału" cierpliwie będą czekać na swoją kolej w mojej podróży przez arkana transerfingu.
Asiunka pisze: Czy zaobserwowałeś już u siebie jakieś zmiany?
Zmiany? Oczywiście wiele sie przez te pół roku zmieniło w moim stosunku do rzeczywistości. Jestem z natury cholerykiem, więc przed "epoką" transerfigu w moim postępowniu wiele było nadmiernych potencjałów i postrzegania rzeczywistości przez pryzmat negatywnych emocji i wizji przyszłości. Właściwie cały czas płynąłem przebierając niepotrzebnie rękami. Oczywiście wiele celów zostało osiągniętych, ale z perspektywy czasu widzę ile kosztowało to mnie zdrowia i energii. Teraz wiele rzeczy poukładałem, ale jeszcze ogrom pracy przede mną. Zresztą jestem dopiero przy VI części. Nie spieszę się z pochłanianiem kolejnych stron. Staram się raczej uzyskane wiadomości konfrontować na co dzień ze zdarzeniami które mnie spotykają. Zresztą napewno wrócę do studiowania wszystkego jeszcze raz od początku po przeczytaniu wszystkich części.

Pozdrawiam ! :)


ODPOWIEDZ