Powitanie

Tu możesz napisać kilka słów o sobie, opowiedzieć, jak się zetknąłeś z książką Zelanda i jakie wywarła na Tobie wrażenie

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

krystyna
Posty: 1
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 6:36 pm
Powitanie

Post autor: krystyna » pn wrz 19, 2011 7:34 pm

Witam wszystkich serfujacych !
jestem w temacie od dluzszego czasu, ale dopiero niedawno znalazla mnie :) 5-tomowa ksiazka Vadima Zelanda. Przeczytalam pierwszy tom, nieco napoczelam drugi...Do tej pory tresc intrygujaca, pochlaniam niecierpliwie kolejne strony..wypowiem sie po przeczytaniu calosci. W nawiasie - pozostaje pod wrazeniem graficznej strony okladek polskiej edycji..Sa wielkiej urody i z przeslaniem..
Tymczasem.. krystyna

Krzysiek
Posty: 27
Rejestracja: wt sie 09, 2011 10:27 pm
Re: Powitanie

Post autor: Krzysiek » śr wrz 21, 2011 11:15 am

Witaj Na forum! :)

alicja7im
Posty: 1
Rejestracja: pt gru 09, 2011 10:53 pm
Re: Powitanie

Post autor: alicja7im » czw gru 29, 2011 11:04 pm

Witam
Niedawno zetknęłam się z książkami o transerfingu. Bardzo mnie zafascynowały i zainteresowały.Pokazały inne spojrzenie na rzeczywistość i mam wrażenie,że coś w tym jest. Na razie przeczytałam pierwszą i zaczęłam czytać druga i szóstą Czytałam wiele książek o rozwoju, wpływie na swoje życie takie jak Sekret, Prawo przyciągania, Potęga podświadomości, Prawa Napoleona Hilla i inne.Każda coś wnosi. Czytając transerfing ma się wrażenie jakby się otwierało drzwi do zupełnie innego świata i jakby dzięki temu nasz świat się korzystnie dla nas zmieniał . Zachęcam wszystkich do czytania tych książek Pozdrawiam i zabieram się do dalszego czytania równocześnie stosując wskazówki. Alicja Imbierowska
:wink:

Krzysiek
Posty: 27
Rejestracja: wt sie 09, 2011 10:27 pm
Re: Powitanie

Post autor: Krzysiek » śr sty 11, 2012 11:52 pm

Witaj wśród nas Alicjo. :)

Pozdrawiam.

Anna
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 19, 2012 7:39 pm
Re: Powitanie

Post autor: Anna » pt kwie 20, 2012 4:41 am

Witam z całego serca wszystkich na forum :-) ;-)
Pozdrawiam


ODPOWIEDZ