Witam wszystkich!

Tu możesz napisać kilka słów o sobie, opowiedzieć, jak się zetknąłeś z książką Zelanda i jakie wywarła na Tobie wrażenie

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Krzysiek
Posty: 27
Rejestracja: wt sie 09, 2011 10:27 pm
Witam wszystkich!

Post autor: Krzysiek » wt sie 09, 2011 11:03 pm

Witam!
Mam na imię Krzysiek. Z Transerfingiem zetknąłem się dosyć niedawno. Niemniej od kilku lat interesuję się tematem świadomego kreowania własnej rzeczywistości / przyszłości, a wszystko za sprawą książki Josepha Murphy`ego "Potęga podświadomości". Później było kilka innych jego książek m.in. "Moc przyciągania pieniądza". Oprócz książek Murphy`ego przeczytałem też kilka Vincenta Normana Peale. Moją ulubioną książką jego autorstwa jest "Możesz jeśli myślisz że możesz". Potem sprawy życia codziennego trochę odsunęły na dalszy plan zainteresowania (te nieszczęsne wahadła...), ale jakiś czas temu szukając czegoś w tym temacie w sieci zetknąłem się ze znanym "Sekretem" i polskim forum na ten temat. Tam zaś znalazłem temat o Transerfingu. I to mnie wciągnęło. :D
W chwili obecnej czytając II tom mam wrażenie jakbym czytał instrukcję obsługi Jumbo-Jeta, tyle nowych pojęć i zasad, ale na szczęście wyjaśnionych bardzo przystępnie, a wręcz "łopatologicznie". Więc sądzę, że skoro Jumbo-Jeta da radę pilotować po przyswojeniu sobie wiadomości na temat jego pilotażu, tak więc i zasady Transerfingu można śmiało wprowadzić w swoje życie. :)
Czytam forum już od kilku dni i chociaż widzę, że ruch tutaj jest niewielki, mam nadzieję, że to się z czasem zmieni. :)

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
MLescape
Posty: 66
Rejestracja: wt mar 15, 2011 12:51 pm
Re: Witam wszystkich!

Post autor: MLescape » śr sie 10, 2011 7:08 am

Pozdrawiamy Nowego :wink:

Awatar użytkownika
Ganga
Posty: 2
Rejestracja: sob sie 13, 2011 9:18 am
Re: Witam wszystkich!

Post autor: Ganga » sob sie 13, 2011 9:30 am

Więc jeszcze jedna Nowa :)
Od jakiegoś czasu trochę podczytuję forum, dziś się zarejestrowałam.
Czytam teraz tom IV.
Podobną tematyką interesuję się właściwie od zawsze. Ostatnie większe odkrycia to Boska matryca G. Bradena i nauki Huny. Stamtąd "przyszłam" do transferingu i wygląda na to, że stał się on już częścią mojego światopoglądu, widzenia świata i siebie.

Krzysiek
Posty: 27
Rejestracja: wt sie 09, 2011 10:27 pm
Re: Witam wszystkich!

Post autor: Krzysiek » sob sie 13, 2011 11:36 am

Witam!
MLescape: dzięki za przywitanie. :)
Ganga: witaj wśród nas. :)
wygląda na to, że stał się on już częścią mojego światopoglądu, widzenia świata i siebie.
Wprawdzie dopiero poznaję transerfing i się go "uczę", ale mam podobne odczucia. Dopiero kilka tygodni mija jak zacząłem, a jednak już parę drobnych rzeczy się wydarzyło, a przede wszystkim widzę, że sprawy i wydarzenia, które do tej pory mnie zaprzątały, irytowały lub martwiły teraz jakoś tak straciły na swojej ważności. Tak jak zaleca Vadim, zszedłem ze sceny, usiadłem na widowni i patrzę na to z boku. Owszem jest jeszcze "odruch" myślenia o tych sprawach (trudno zmienić w kilka tygodni nawyki "pielęgnowane" prze lata), ale to już nie jest to co kiedyś.

Pozdrawiam.


ODPOWIEDZ