Witajcie !

Tu możesz napisać kilka słów o sobie, opowiedzieć, jak się zetknąłeś z książką Zelanda i jakie wywarła na Tobie wrażenie

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Hunab-ku
Posty: 22
Rejestracja: czw cze 18, 2009 10:09 am
Witajcie !

Post autor: Hunab-ku » czw cze 18, 2009 7:44 pm

Witam Was Serdecznie !
Mam 40 lat, płeć męska :D , zawód: stomatolog, zainteresowania: rozwój duchowy (od 4 lat), dom, żona, ćórka niecałe 4 lata.
Transerfingiem się jeszcze nie parałem :D , ale czytając książkę o H2O2 natrafiłem na tę pozycję i jestem tu więc.
No dużo się dzieje w moim życiu ... właściwie same pozytywy .... a już bardzo od kiedy rozwój duchowy wszedł w moją rzeczywistość, choć nigdy na brak kasy nie narzekałem i zawsze szczęście mi dopisywało. Parę rzeczy już wykreowałem ... kiedyś nieświadomie, a ostatnio świadomie, więc ... będę bardzo ciekawy jak siłą mej kreacji zmieni się gdy zapoznam się z techniką z tematu forum. Książki zamówiłem i czekam z niecierpliwością. A i jeszcze ... właściwie od początku jak zainteresowałem się rozwojem duchowym ... towarzyszy mi widmo ... 2012 ... Trochę się bałem ... teraz już nie ... ale bardzo ciekawy jestem ... jaką opcję przyjmie Planeta Ziemia ... myśląc oczywiście kategoriami, które na obecnym poziomie mej wiedzy są mi dostępne :D
Tak czy siak ... Witajcie !
Jam Jest Wieczny, Nieśmiertelny. Wszechobecny, Nieskończony. A to czym Jam Jest jest piękne!

Hunab-ku
Posty: 22
Rejestracja: czw cze 18, 2009 10:09 am
Re: Witajcie !

Post autor: Hunab-ku » sob cze 20, 2009 10:02 am

Dzięki.
Pytania pojawią się jak książki przczytam ... czekam więc z niecierpliwością.
Jam Jest Wieczny, Nieśmiertelny. Wszechobecny, Nieskończony. A to czym Jam Jest jest piękne!

old_punk
Posty: 6
Rejestracja: ndz lip 19, 2009 6:47 pm
Re: Witajcie !

Post autor: old_punk » pn lip 20, 2009 8:38 pm

Również serdecznie witam :)
"I byłoby nieźle, gdyby emocje były odpowiedzialne za racjonalne zachowanie. Wtedy nie nazywałyby się emocjami, prawda?"

Dr Gregory House

Hunab-ku
Posty: 22
Rejestracja: czw cze 18, 2009 10:09 am
Re: Witajcie !

Post autor: Hunab-ku » śr lip 22, 2009 9:26 am

I ja się przyłączam!
Fajnie, że się odnajdujemy :D
Jam Jest Wieczny, Nieśmiertelny. Wszechobecny, Nieskończony. A to czym Jam Jest jest piękne!

Dakota
Posty: 4
Rejestracja: sob sie 08, 2009 10:26 pm
Re: Witajcie !

Post autor: Dakota » ndz sie 09, 2009 4:44 pm

Witam wszystkich serdecznie.Przeczytałam tom1.Czekam na tom 2. Jestem pod ogromnym wrażeniem.Mam nadzieję że znajdę na tym forum swoje miejsce.

ragemnin
Posty: 21
Rejestracja: pt maja 29, 2009 8:04 pm
Re: Witajcie !

Post autor: ragemnin » pn sie 10, 2009 1:31 pm

Również witam Dakota. Przy okazji: nie mieliście wrażenia po 2-ce, że Transerfing kieruje się trochę w stronę egoizmu i egocentryzmu? Te fragmenty, że dusza nie interesuje się w ogóle pomyślności innych, np. "Każ­dy prze­jaw al­truiz­mu, na prze­kór ogól­nie przy­ję­te­mu po­glą­do­wi, nie po­cho­dzi od du­szy, a od umys­łu. Du­sza zro­bi wszyst­ko co moż­li­we dla osiąg­nię­cia swo­je­go ce­lu". Powiem szczerze, że mnie to trochę zniesmaczyło. Musze to przemyśleć, a tymczasem ciekaw jestem waszego zdania.


ODPOWIEDZ