system DEIR

Awatar użytkownika
Adramelech
Posty: 415
Rejestracja: śr paź 17, 2012 8:39 am
Re: system DEIR

Post autor: Adramelech » sob lis 02, 2013 11:32 am

wilk z lasu pisze:
Dylla pisze:
wilk z lasu pisze: Czułem napięcie i to jakie.. dlatego czasami też po prostu starałem się zniknąć z pola widzenia, by mieć spokój.

Problem ten zniknął po deir, gdzie po 1 stopniu miałem już otoczkę ochronną i właśnie uświadomiłem sobie, że od tamtego czasu nie przypominam sobie, bym w ogóle uczestniczył w takiej sytuacji.. Dopiero cytat tej techniki z książki przypomniał mi, że coś takiego w czasach przeddeirowych miało miejsce.

Generalnie już od 1 stopnia deirowiec nie ma potrzeby nawet zwracania uwagi na takie rzeczy. Taką technikę może ewentualnie zastosować w celu takim jak napisano w książce: treningowym, by przekonać się, czy przypadkiem to całe mówienie o energii i je możliwościach, to nie jest jakaś ściema.
Jakoś nie przypominam sobie, żebym była w takiej sytuacji. Skąd wy bierzecie tych rzucających wzrokiem uroki? :-?
Taka karma chyba :wink:
WTF :shock: ?
"Karma" w tym znaczeniu, że wchodząc w coś i uzyskując przekonanie o realności tego (np. poprzez osobiste doświadczenie skuteczności techniki na osobach trzecich), podświadomie sam(a) się otwierasz na wpływ technik wynikających z założeń takiego systemu na siebie samego. "Tak się dzieje", jak to mówimy czasem w Magii. Po prostu. Zaczynasz się (pod)świadomie identyfikować z pewną "wersją" rzeczywistości, a reszta to tylko konsekwencja. Dlatego warto wcześniej dobrze rozważyć wejście gdzieś z butami. Taka jest moja rada.

Albert
Posty: 8
Rejestracja: pn lis 21, 2016 5:08 pm
Re: system DEIR

Post autor: Albert » ndz sty 01, 2017 12:12 pm

DEIR to najlepszy system na świecie.


ODPOWIEDZ